Zateplení nemusí být drahé

Ušetřete již nyní!
Moderní a účinná izolace vhodná pro každého.

Firma

Jak jsme vznikli

Věnujeme se zateplení a aplikaci tepelné a zvukové foukané izolace. Pracujeme s velice kvalitní izolací od českého výrobce. Za dobu naší činnosti jsme získali řadu spokojených zákazníků a spoustu objektů s vyřešenou tepelnou izolací, zejména v okolí Břeclavi – Hustopeče, Hodonín, Brno. Naše firma pevně zaujala místo na trhu s kvalitní foukanou izolací dostupnou pro každého zákazníka. Bezplatnou a nezávaznou návštěvou našeho technika se snažíme přiblížit naše služby všem zákazníkům. Cílem naší firmy je co nejvíce spokojených zákazníků a dobře odvedená práce. Zajišťujeme realizace v Brně, Břeclavi, Hustopečích, Hodoníně i širokém okolí.

Jsme odborníci v oboru

Naši zaměstnanci jsou proškoleni na veškerou prováděnou práci s foukanou izolací. Sídlo firmy je v Hustopečích u Břeclavi. U nás máte jistotu, že s izolačními materiály pracujeme profesionálně, odborně, správně a účinně. V letech 2008, 2009 a 2010 jsme získali oceněnění nejúspěšnějšího partnera Jihomoravského kraje za množství kvalitních realizací v Brně, Břeclavi, Hustopečích a okolí.

Certifikáty

  • Management kvality dle ISO 9002 zaveden od roku 1997 pro výrobce materiálu.
  • V roce 2004 zaveden systém dle ISO 9001 pro výrobce materiálu.
  • V roce 1994 jako prvnímu výrobku v historii ČR propůjčena ochranná známka ekologicky šetrný výrobek.
  • Od roku 1990 propůjčena kanadská ochranná známka jako výrobku životnímu prostředí přátelskému.

Úspora financí zateplením

Kvalitní foukaná izolace vede k výrazným úsporám energie, redukování nákladů na topení, snížení vzniku emisí. Ušetřete s námi již tuto zimu!

Co umíme?

Školy, školky, historické objekty, výrobní a skladovací haly, bowlingové herny, disco kluby, rodinné domy a mnohé další. Nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci a ušetřete již tuto zimu!

Climatizer Plus

Používáme moderní a cenově dostupný systém foukané izolace Climatizer Plus. Tento typ foukané izolace je velmi oblíbený, vysoce účinný a také cenově dostupný.

Izolace, Foukaná izolace

Realizovali jsme mnoho projektů převážně na Jižní Moravě i celé ČR – od škol, přes historické objekty až po domy a sklady. U všech objektů se hned následující zimu výrazně snížily náklady na vytápění.

Climatizer Plus

Existuje spousta technologií tepelných izolací. My jsme po mnoha zkušenostech s různými systémy zvolili moderní a cenově dostupný Climatizer Plus. 

Výhody pro vás

  • Bezplatná konzultace u vás
  • Rychlá a poctivá práce
  • Velmi dostupné ceny
  • Osvědčená technologie

Foukanou izolaci realizujeme v celém Jihomoravském kraji. Hustopeče, Břeclavsko, Hodonínsko, Brno i celá ČR.

Zavolejte nám!