Firma

Naše firma vznikla v roce 2003 v Hustopečích poblíž Brna. Věnujeme se zateplení a aplikaci tepelné a zvukové foukané izolace.

Pracujeme s velice kvalitní izolací od českého výrobce. Za dobu naší činnosti jsme získali řadu spokojených zákazníků a spoustu objektů s vyřešenou tepelnou izolací, zejména v okolí Břeclavi - Hustopeče, Hodonín, Brno.

Foukaná izolace

Naše firma pevně zaujala místo na trhu s kvalitní foukanou izolací dostupnou pro každého zákazníka. Bezplatnou a nezávaznou návštěvou našeho technika se snažíme přiblížit naše služby všem zákazníkům. Cílem naší firmy je co nejvíce spokojených zákazníků a dobře odvedená práce. Zajišťujeme realizace v Brně, Břeclavi, Hustopečích, Hodoníně i širokém okolí.Úspora financí

Kvalitní foukaná izolace vede k výrazným úsporám energie, redukování nákladů na topení, snížení vzniku emisí. Ušetřete s námi již tuto zimu!

Foukaná izolace


Co umíme?

Školy, školky, historické objekty, výrobní a skladovací haly, bowlingové herny, disco kluby, rodinné domy a mnohé další. Nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci a ušetřete již tuto zimu!

Foukaná izolace


Climatizer Plus

Používáme moderní a cenově dostupný systém foukané izolace Climatizer Plus někdy nesprávně označovaný Klimatizer. Tento typ foukané izolace je velmi oblíbený, vysoce účinný a také cenově dostupný.

Foukaná izolace


Jsme odborníci v oboru

Naši zaměstnanci jsou proškoleni na veškerou prováděnou práci s foukanou izolací. Sídlo firmy je v Hustopečích u Břeclavi. U nás máte jistotu, že s izolačními materiály pracujeme profesionálně, odborně, správně a účinně. V letech 2008, 2009 a 2010 jsme získali oceněnění nejúspěšnějšího partnera Jihomoravského kraje za množství kvalitních realizací v Brně, Břeclavi, Hustopečích a okolí.


Certifikáty

  • Management kvality dle ISO 9002 zaveden od roku 1997 pro výrobce materiálu.
  • V roce 2004 zaveden systém dle ISO 9001 pro výrobce materiálu.
  • V roce 1994 jako prvnímu výrobku v historii ČR propůjčena ochranná známka ekologicky šetrný výrobek.
  • Od roku 1990 propůjčena kanadská ochranná známka jako výrobku životnímu prostředí přátelskému.
Vytisknout stránku Vytisknout stránku
Související
CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Škrabálek
Vytisknout stránku · Mapa stránek· Mobilní verze · © 2016 - 2020 Izolace Kanev · Počet návštěv: 119881 (4655)